HAKKIMIZDA

Ürün çeşitliliği ve hizmet kalitesi ile tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı hedefleyen EVDEMA; 1972 yılından bu yana geçen süreçte Türkiye'nin en büyük ve en güvenilir ev dekorasyon mağazası olmayı başarmıştır. Evdema konsept mağaza anlayışı ile ev dekorasyonunda gerekli tüm ürünleri bünyesinde satışa sunmaktadır. Bunun yanı sıra DU&KA duvar kağıdı ve SOPRANO MOBILIA ahşap üretim tesisleri ile yerli üretim yapmaktadır.Üretimini ve satışını yaptığı tüm ürünlerin stoklarının bulunduğu lojistik deposu ile yurtiçi ve yurtdışında hizmet vermektedir.Perakende satış, Toptan satış, Projeli işler Satış,İhracat ve E-Ticaret kanallarında modern çözümler ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile yaşam alanlarına değer katmaktadır.

Türkiye'nin duvar kağıdı sloganı ile 2014 yılında yola çıkmış ve İstanbul Silivri'de üretim tesisini kurmuştur. Uluslararası alanda gelişmiş üretim teknolojilerini kullanarak DU&KA duvar kağıdı markası ile üretimini yaparak, yurtiçi yurtdışında satış ve dağıtımını gerçekleştirmektir

SOPRANO MOBILIA markasıyla 2018 yılında İstanbul Silivri'de ahşap üretimine başlayan EVDEMA mutfak mobilyası, vest,yer,iç kapı vb. ürün gruplarında üretim ve yurtiçi,yurtdışında satış ve dağıtımını yapmaktadır.

Sektörde ki tüm yeniliklerin öncüsü olan EVDEMA, Fransa Lyon'da tüm konsept ürünleri ve Rusya Rostow Du%Ka duvar kağıdı satış mağaza ve depo yatırımları ile yırt dışında da büyümeye devam etmektedir.

Bir yapının tum dekorasyon ihtiyaçlarını karşılamak üzere VİTALE markası ile aydınlatma, ev aksesuarları, masa-sandalye, doğaltaş ve zemin dünyası ürün gruplarında satış ve uygulama hizmeti vermektedir

Eczacıbaşı yapı grubunun Vitra,Artema, Villeroy%boch ve Burgbard markalı ürünlerinde Türkiye'deki en büyük münhasır bayisi olarak uzun yıllardır hizmet vermektedir.Tüm ürün gruplarında Avcılar Mecidiyeköy Masko,Güzelce,Modoko,Gaziantep ve Fransa mağazalarında projelendirme ve mimari çalışmalar yapmaktadır.

YÖNETİM
Kemal Çelik
KEMAL ÇELİK
Yönetim Kurulu Başkanı
Ömer Çelik
ÖMER ÇELİK
Yönetim Kurulu Başkan Yrd.
İcra Kurulu Başkanı
Mehmet Çelik
MEHMET ÇELİK
Yönetim Kurulu Başkan Yrd.
İcra Kurulu Başkan Yrd.
Orkan Aytulun
ORKAN AYTULUN
Yönetim Kurulu Bağımsız Üye
İCRA KURULU ÜYELERİMİZ
Hüsnü Güven
HÜSNÜ GÜVEN
İcra Kurulu Üyesi
DU&KA Yöneticisi
Nurgül Zengin
NURGÜL ZENGİN
İcra Kurulu Üyesi
Perakende Mağazalar Yön.
Çetin Ceylan
ÇETİN CEYLAN
İcra Kurulu Üyesi
Toplu İşler Satış Direktörü
Aykut Akkor
AYKUT AKKOR
İcra Kurulu Üyesi
İhracat Satış Direktörü
SERTİFİKALAR
sertifika
sertifika
sertifika
sertifika